3. WTT PODRÓŻE w nowej lokalizacji

 

Kolejna, trzecia już edycja Warszawskich Targów Turystycznych PODRÓŻE odbędzie się w dniach 14-16 listopada 2014 roku na warszawskim Torwarze.

więcej

e-Biuletyn informacyjny

O targach

 

Wydarzenie powstało w 2012 roku z inicjatywy Murator EXPO. Partnerem Warszawskich Targów Turystycznych jest miesięcznik „Podróże”, ukazujący się nakładem wydawnictwa MURATOR.

Przygotowujemy ofertę targów tak, by zaspokoić oczekiwania branży i szerokiej publiczności, w tym także małych odkrywców. Naszym celem jest promocja turystyki krajowej i zagranicznej przez prezentację miejsc i ich atrakcji, ale także aktywnych form poznawania świata. Dlatego na Warszawskich Targach Turystycznych PODRÓŻE obok różnorodnej oferty wystawców, proponujemy bogaty program wydarzeń towarzyszących. Wytrawni podróżnicy, miłośnicy relaksu w słońcu, amatorzy zimowych szaleństw, zwolennicy rodzinnego wypoczynku, dorośli i dzieci – na Targach PODRÓŻE każdy znajdzie coś dla siebie.

Wśród wystawców są ośrodki promocji krajów i regionów, touroperatorzy, biura podróży, hotele, ośrodki SPA, uzdrowiska, przewoźnicy, wydawcy i media, magnesem dla gości jest bogaty program wydarzeń, a w nim: spotkania i warsztaty z podróżnikami, także filmowe, kulinarne i muzyczne podróże po świecie. Bilans dotychczasowych edycji Warszawskich Targów Turystycznych PODRÓŻE jest bardzo pozytywny. Targi PODRÓŻE to impreza, gdzie różnorodnej ofercie wystawców towarzyszą wydarzenia środowiskowe, a przy tym rozbudowany program dla klientów indywidualnych, z uwzględnieniem zainteresowań i potrzeb najmłodszych gości.